Barkod Yazıcı

Tsc Barkod Yazıcı Çeşitleri

TSC barkod yazıcılarının ürettiği iki önemli barkod yazıcı cihazından bahsedeceğim. Bu Barkod yazıcılar günümüzde piyasanın en iyileri arasında yer almaktadır. İlk olarak tanıtacağımız model TTP-2410M Pro ‘dur. Bu cihaz da diğerleri ile ayı özelliklere sahip olup belki birkaç teknik özelliği ile diğerlerinden farklı olarak görülmektedir. Çözünürlük seviyesi 300 dpi olan bu cihazın çözünürlük seviyesi kullanıcısı tarafından istenirse 600 dpi çıkabilmektedir. Bu özellik her barkod yazıcıda bulunan bir özellik değildir. Termal transfer ve direkt termal şeklinde iki çeşit basım yapabilen bir cihazdır.

Eğer IEEE 1284 yüksek hızlı paralel, Seri RS 232, USB 2.0 tam hız, Dahili Ethernet bu bağlantı tipleri ile bağlantı yapılamazsa işte o zaman klavye vasıtası ile kullanılabilmesi için PS/2 bağlantısı bulunmaktadır. Bu özellikte her barkod yazıcı cihazında bulunmayan bir özelliktir. Yani hiçbir şekilde kullanıcılarını yarı yolda bırakmayacak olan bir cihazdır. 600 metre uzunluğunda barkod yazabilme imkanına sahip olan bu cihaz geniş bir iç hacme sahiptir. RF-ID kit, Standart kesici, Endüstriyel kesici, Harici kablosuz yazdırma sunucusu (802.11b/g), dahili sarıcı yazıcıya ekleyeceğimiz bu eklentiler sayesinde verimi arttırabilir ve kullanım genişliği sağlayabiliriz.

TSC barkod yazılar arasında olan TTP-245 Plus ise diğer bir barkod yazıcımızdır. Kompakt ve ergonomik tasarımı sayesinde her mekana kolayca uyum sağlayabilecek bir tasarımdır. 2286/ mm ‘ye kadar kesintisiz olarak baskı yapabilme olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda şarj edilebilir bir pile de sahiptir.

Paralel Centronics, USB 2.0, Seri RS 232 bu şekilde üç adet bağlantı tipi bulunmaktadır. CCD barkod okuyucu, Uzun mesafe barkod okuyucu, Şarj edilebilir pil, 2MB Flash Hafıza, Harici kablosuz ethernet adaptörü, 8 dış çapa kadar harici medya istifleyicisi, KP-200 veya KU-007 plus harici klavye,

Harici Ethernet adaptörü gibi eklentileri de bulunmaktadır. Eklentilerindeki bu çokluk sayesinde de kulağa ve göze hoş gelmektedir. Toshiba dünyada barkod yazıcı alanında 1 numara olarak yer almakta ve ona güvenen kullanıcılarını zorda bırakacak ürünler üretmemektedir. Sağladığı bu güven sayesinde hep tercih edilesi olmuştur.