Barkod Yazıcı

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı

Üstün kalite ve nitelikli özelliklere sahip bir masaüstü barkod yazıcı olan Toshiba B-FV4T, perakende, ulaştırma, lojistik, üretim, kurye, sağlık gibi farklı sektörlerde kullanıcısına profesyonel çözümler sunmak üzere tasarlanmış bir üründür. Direk termal (ribonsuz yazdırma) ve termal transfer (ribonlu yazdırma) olmak üzere 2 ayrı baskı yöntemiyle dikkat çeken Toshiba B-FV4T, 203 dpi (8 nokta/mm) çözünürlüğe sahiptir. Toshiba B-FV4T serisinde standart arabirimlerinin dışında tuş takımı, ekstra kesici aparat, sensör modülü, harici etiket standı olmak üzere 4 farklı eklenti seçeneği bulunmaktadır. Baskı hızı saniyede 152,4 mm ve baskı genişliği en fazla 108 mm’dir. Seri port, paralel port, USB, LAN gibi farklı bağlantı tiplerine sahip B-FV4T; düşük enerji tüketimi, kompakt tasarımı ve pratik kullanımı ile piyasadaki alternatifleriyle kıyaslandığında müşteri deneyimini çok daha avantajlı kılacak niteliklere sahiptir.

toshiba-b-fv4t-barkod-yazici

Kullanımda ve bakımda kolaylık sağlayan tasarımıyla öne çıkan B-FV4T, düşük enerji tüketimiyle de baskı maliyetini azaltır.

Code 39, Code 39C, Code 93, Code 128 UCC, Code 128, Code 11, Codebar, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN ve UPC 2(5), MSI, ITF, Plessey, Postnet, RSS gibi 1d ve DataMatrix, PDF 417, Maxicode, Micro PDF 417, QR Code gibi 2d kod dillerini tanıyan ürün, 300 metrelik ribon şeritlerle çalışarak uzun baskı ömrüyle de avantaj sağlar.

toshiba b fv4t barkod yaziciDahili özelliklerinin yanı sıra opsiyonel özellikler de sunan B-FV4T’yi kullanıma ve tercihe yönelik hale getirmek mümkün. Baskı hizmetleri, çözünürlük, bağlantı tipi, kesici seçenekleri gibi opsiyonel spesifikasyonlar ile ürün kullanıma uygun olarak verimi arttıracak şekilde kişiselleştirilebilir.

Tasarımı, sistemi ve özellikleriyle uzun yıllar kullanım için ideal olan cihaz Toshiba kalitesiyle birleşerek kullanıcı beklentilerini kusursuz bir biçimde karşılar. Fiyat-performans açısından incelendiğinde piyasadaki birçok marka ve modele tercih edilen cihazın etiket baskı çözümlerinde liderliği de kullanıcı deneyimleriyle sabittir.

Boyutları 220x279x182 mm., ağırlığı 2,4 kg. olan ürünü istenilen alana rahatlıkla taşımak ve kullanıma kapalı olduğunda portatifliği sayesinde farklı alanlara saklamak mümkün.

Paket içeriğinde Driver ve kullanım kılavuzu ile teslim edilen B-FV4T, rahatlıkla kullanıma hazır halde tasarlanmıştır.

Ürün ile ilgili detaylı bilgiye panetiket.com adresinden ulaşabilir ve bu adres üzerinden ürün siparişini verebilirsiniz.

One thought on “Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı

  1. Çalıştığım şirketin IT bölümünde yer alıyorum ama burada en çok kullanılan barkod yazıcı modeli fv4t kurulumu ve sorunlarında artık usta oldum diyebilirim. Bu cihazı üreten benden yada bu şirketten daha iyi bilmiyordur hastalıklarını ve sorunlarını

Comments are closed.