Barkod Yazıcı

En Ucuz Etiket Yazıcı

En Ucuz Etiket Yazıcı olan CMT BP 452 barkod yazıcı tüm etiket, bilet ve barkod yazdırma işlemleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlıktan kırtasiyeye, endüstriyel faaliyetlerden ofis içi kullanımlara kadar çok çeşitli uygulama alanına sahip olan bu cihaz ile hem yerden hem de cebinizden tasarruf sağlayacaksınız.

en ucuz barkod yaziciİhtiyaç duyduğunuz tüm yazdırma işlemleriniz çok çeşitli işlevsellikle bir araya getirilerek En Ucuz Barkod Yazıcı CMT BP 452 sizler için tasarlanmıştır. Uzun dönemli veri akışı ve tasarruf için bu cihaza iş yerlerinizde sizler de yer açın. Yalnızca 169 dolara sahip olacağınız bu cihaz ile hızlı gerçekleşen işlemlerinizin keyfini çıkaracaksınız. 203dpi lik yüksek çözünürlük ve baskı kalitesi ile direkt termal(ribonsuz yazdırma) ve termal transfer (ribonlu yazdırma) olmak üzere iki çeşit baskı yöntemi bulunmaktadır. Cihazın maksimum baskı hızı saniyede en fazla 127mmdir. Ayrıca baskınızın genişliğini 108mmye kadar ayarlayabilmeniz mümkün.

Cihazın bağlantı tipleri RS232C, Paralel ve USB(USB1.1)dir. İsteğinize bağlı olarak LAN bağlantı arabirim seçeneğini de kullanabilirsiniz. Cihaz çok çeşitli barkodları yazdırabilmekle birlikte 300mlik ribon kapasitesiyle sürekli ribon değişiminize bir son vermektedir. Ayrıca bu 300mlik ribon kapasitesi ile kesintisiz olarak 1727mmye kadar baskı uzunluğu elde edebilirsiniz. Sizlere bir yazıcıdan beklediğiniz en hızlı yazdırma imkanını en ekonomik koşullarda sunan bu cihaza sizlere de sahip olmak için satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için de satış danışmanlarımızla görüşme sağlayabilirsiniz. Cihaza yalnızca 169 dolara sahip olabilirsiniz.